Гарантія 1 рік !

На всі 3D Лампи, придбані в інтернет-магазині 3DLamp.com.ua, поширюються гарантійні зобов’язання, що діють протягом 1 року!

Гарантійний термін починається з дня продажу виробу, дата продажу вказана у видатковій накладній.

Протягом гарантійного терміну усуваються безкоштовно несправності, що виникли через застосування неякісного матеріалу під час виробництва, та дефекти збирання, допущені з вини виробника.

Для отримання гарантії на продукцію обов’язковою є наявність документа, що підтверджує факт придбання виробу в інтернет-магазині 3DLamp.com.ua (наприклад, видаткова накладна, касовий або товарний чек, договір купівлі-продажу.).

При настанні гарантійного випадку необхідно написати на пошту  sale@3dlamp.com.ua вказавши номер Вашого замовлення та детально виклавши проблему. em>

Представляти продукцію необхідно в повній комплектації:

 • упаковка
 • пульт
 • акумулятор
 • база
 • акрилова пластина
 • USB кабель
 • інструкція

Гарантія не поширюється за наявності таких несправностей:

 1. Якщо пошкодження або дефекти (подряпини, тріщини, вм’ятини, сколи або інші ознаки удару) були нанесені користувачем і призвели до несправності;
 2. Якщо дефекти були викликані стихійними лихами або природними факторами;
 3. Якщо пошкодження з’явилися внаслідок потрапляння всередину виробу сторонніх предметів, рідин, речовин, комах та ін.
 4. Якщо пошкодження були спричинені недбалою експлуатацією;
 5. Якщо пошкодження виникли внаслідок неналежних умов робочого середовища (запиленість приміщення, накопичення статистичної електрики, невідповідність температури та відносної вологості);
 6. Якщо пошкодження були викликані нестабільністю напруги, неправильним підключенням до електромережі, невідповідністю параметрів мереж живлення та подібними факторами.

Додаткові умови здійснення гарантійних зобов’язань:

 1. При настанні гарантійного випадку товар необхідно відправити нам за допомогою транспортної компанії Нова Пошта, доставка оплачується за рахунок покупця. Адреса буде вказана в листі відповіді.